Pimp je jeans

Goed gekleed voor de planeet

Foto pimp je jeans

Geef je je jeans graag een persoonlijke toets? Of wil je een kapotte jeans repareren zodat het er mooi uitziet?

Dan ontdek je in deze workshop verschillende technieken waarmee je dat kan doen. We gaan aan de slag met naald en draad.

Je mag zeker enkele stuks jeans meebrengen. Heb je niet meteen iets in huis, dan kan je oefenen op onze proeflapjes.

Goed gekleed voor de planeet

Door deze workshop te organiseren samen met Avansa, zorg je goed gekleed voor de planeet!

Goed gekleed voor de planeet? Dat zijn cursussen, workshops en evenementen over circulair omgaan met textiel. Want textiel is veel te vaak een wegwerpproduct. Gemaakt in lageloonlanden, snel gekocht en even snel weer weggegooid. Avansa wil 'circulair' omgaan met textiel: kleding en ander textiel minder weggooien en meer hergebruiken. Zorgen voor de planeet kan ook goed gekleed!

Klik hier voor meer informatie over Goed gekleed voor de planeet.

Praktische info

  • Werkvorm: workshop
  • Taalniveau: 2 taaliconen. Deze cursus is toegankelijk voor iedereen die al een beetje Nederlands begrijpt, maar het nog niet zo goed spreekt.
  • Begeleiders: twee begeleiders: Sarah Guillaums, Danie Vandebergh, Linda Derwael en/of Brigitte Van Looy
  • Duur: 1 sessie van 2,5u
  • Aantal deelnemers: minimum 8, maximum 12
  • Prijs: € 210 + 2 maal kilometervergoeding
  • Materiaal: De deelnemers moeten zelf kleding (gemaakt van jeans) meenemen. De begeleiders zorgen voor proeflapjes om op te oefenen.

Vragen? Interesse?

Contacteer onze medewerkers

Wil je deze activiteit programmeren? Contacteer Inge, zij helpt je verder.
Heb je vragen over de inhoud van de activiteit? Contacteer de vormingswerker.

Inge Schops

onthaal en administratie Meer info

Mieke Vanoppen

vormingswerker Meer info