Acrobatiek: Zinzi/TENT

© CCHA

Club Cultuur Hasselt

Start di 28 oktober '25
20:00 - 22:00

1 sessie

Prijs

Prijs: € 16
Alle prijzen

Waar Cultuurcentrum Hasselt
Kunstlaan 5
3500 Hasselt

Meer info over de locatie(s)

Begeleiding

MAT

“Als je niet hoeft te landen, kan iedereen vliegen.” In een decor vol matten delen zeven acrobaten de kunst van het vallen. Ze dagen zichzelf en elkaar uit, nemen risico’s om de top te bereiken. En ze vallen. Steeds opnieuw, steeds beter. Maar wat als je diep wegzakt? Hoe krabbel je dan weer op?


Met de mat als belangrijkste tegenspeler vertelt deze circusvoorstelling een verhaal over prestatiedruk en faalangst, over de sprong wagen en doorzetten. Want succes is één ding, maar uit vallen en weer opstaan valt minstens evenveel te leren. Een levensles die je heel letterlijk mag nemen voor een acrobaat!


Na het succes van de locatievoorstelling PIT werken de regisseurs van MAT, Zinzi Oegema en Hanneke Meijers, opnieuw samen. Zinzi toerde internationaal zowel met haar collectief Common Ground als met haar acrobatiekpartner Evertjan Mercier. De artistieke duizendpoot Hanneke is grafisch ontwerper en één van de drie directeuren van TENT, huis voor hedendaags circus in Amsterdam.


Een voorstelling met schitterende acrobatiek, over de schoonheid in falen en de vrijheid in het toelaten ervan.

Sessies

  • di 28 oktober '25
    20:00 - 22:00
    Cultuurcentrum Hasselt - Lokaal

Locatie(s)

Prijs

  • Prijs
    € 16
  • Verhoogde tegemoetkoming
    € 3,2

Begeleiding

Eddy Beuten

Avansa Limburg tot een inclusieve organisatie maken, waar elke deelnemer zich goed voelt: dat is de…
Meer over Eddy Beuten

Meer zoals dit

Deze activiteit maakt deel uit van het project Club Cultuur